Coto Technology
Prodotto No:
2332-05-020
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RELAY RF DPST-NO 500MA 5V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.8935
$15.8935
10
$14.12365
$141.2365
25
$13.4178
$335.445
50
$12.71138
$635.569
100
$12.005245
$1200.5245
250
$10.945976
$2736.494
500
$10.239784
$5119.892
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Coil Power | - |
| Switching Voltage | 200VAC, 200VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 28.6 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 175 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Series | 2300 |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Mfr | Coto Technology |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Must Operate Voltage | 3.8 VDC |
| Release Time | 0.15 ms |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Tray |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 2332 |