TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2333801-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
QSFP28 TO (2)QSFP28, 2.0 METER,
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$78.3845
$78.3845
10
$76.17575
$761.7575
25
$72.86386
$1821.5965
50
$70.65606
$3532.803
100
$70.104015
$7010.4015
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Usage | External |
| Cable Type | Round, Twin Axial |
| Number of Positions | 38 |
| Color | Black |
| Cable Connectors | QSFP28 to QSFP28 (2) |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | Shielded |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Series | - |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug to Plug (2) |
| Current - Max/Contact | 500 mA |
| Features | Pull Tab |
| Package | Box |
| Frequency - Max | 25Gbps |
| Base Product Number | 2333801 |