TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2334570-8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
MBPLUS,R/A,REC.,SOLDER,5LP + 25S
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.0525
$17.0525
10
$14.801
$148.01
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 32 |
| Voltage Rating | 60VAC/DC |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 100A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | MULTI-BEAM PLUS |
| Number of Columns | - |
| Connector Style | Multi-Beam |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets and Blade Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Board Lock, Guide Pin |
| Package | Tray |
| Contact Layout, Typical | 25 Signal, 7 Power |
| Base Product Number | 2334570 |