TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2334878-8
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
QSFP28 TO 4SFP28, 4.0 METER, 26A
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$128.6585
$128.6585
10
$125.0333
$1250.333
25
$119.59702
$2989.9255
50
$115.97296
$5798.648
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Usage | External |
| Cable Type | Round, Twin Axial |
| Number of Positions | 20 (4), 38 |
| Color | Black |
| Cable Connectors | QSFP28, SFP+ (4) |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | Shielded |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Series | - |
| Length | 13.12' (4.00m) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug to Plug (4) |
| Current - Max/Contact | 500 mA |
| Features | Pull Tab |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 25Gbps |
| Base Product Number | 2334878 |