TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2337815-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MINI-SAS HD CABLE ASSEMBLY 30AWG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$43.2725
$43.2725
10
$35.71525
$357.1525
25
$33.19718
$829.9295
50
$31.36558
$1568.279
100
$30.678825
$3067.8825
250
$30.449818
$7612.4545
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Usage | External |
| Cable Type | Round, Twin Axial |
| Number of Positions | 36 |
| Color | Black |
| Cable Connectors | miniSAS HD 4x |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | Shielded |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Series | - |
| Length | 1.64' (500.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Current - Max/Contact | 500 mA |
| Features | Pull Tab |
| Package | Box |
| Frequency - Max | 12Gbps |
| Base Product Number | 2337815 |