TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2340930-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
C/A, SLIVER 2.0, 2C, STR TO R/A,
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$50.958
$50.958
10
$44.23105
$442.3105
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Usage | - |
| Number of Positions | 84 |
| Color | Black, Individual (Round) |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.024" (0.60mm) |
| Pitch - Cable | 0.012" (0.30mm) |
| Series | Sliver 2.0 |
| Length | 1.64' (500.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Features | Pull Tab |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2340930 |
| Cable Termination | - |