TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2344654-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
WLAN DUAL BAND ANTENNA PCB V 200
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.5175
$2.5175
10
$2.26575
$22.6575
25
$2.13712
$53.428
100
$1.820865
$182.0865
250
$1.709772
$427.443
500
$1.496041
$748.0205
1000
$1.23957
$1239.57
2500
$1.154079
$2885.1975
5000
$1.111338
$5556.69
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5125GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 200mm |
| Return Loss | - |
| Package | Box |
| Gain | 2dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | 2344654 |