TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2344655-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
WLAN DUAL BAND ANTENNA PCB H 100
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.3085
$2.3085
10
$2.0767
$20.767
25
$1.95966
$48.9915
100
$1.66953
$166.953
250
$1.567614
$391.9035
500
$1.371667
$685.8335
1000
$1.136523
$1136.523
2500
$1.058138
$2645.345
5000
$1.018951
$5094.755
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5125GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 100mm |
| Return Loss | - |
| Package | Box |
| Gain | 2dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | 2344655 |