TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2344656-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
WLAN DUAL BAND ANTENNA FPC V 50M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.7138
$17.138
25
$1.61652
$40.413
100
$1.377405
$137.7405
250
$1.293292
$323.323
500
$1.13164
$565.82
1000
$0.93765
$937.65
2500
$0.872984
$2182.46
5000
$0.840655
$4203.275
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.007" (0.19mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5125GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 50mm |
| Return Loss | - |
| Package | Box |
| Gain | 2dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | 2344656 |