TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2344656-6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
WLAN DUAL BAND ANTENNA FPC V 100
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.406
$1.406
10
$1.2635
$12.635
25
$1.19168
$29.792
100
$1.015265
$101.5265
250
$0.953344
$238.336
500
$0.834157
$417.0785
1000
$0.691163
$691.163
2500
$0.643492
$1608.73
5000
$0.619666
$3098.33
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | IPEX MHF4 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.007" (0.19mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5125GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 100mm |
| Return Loss | - |
| Package | Bag |
| Gain | 5dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | 234465 |