TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2344721-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CEILING MOUNT ANTENNA MIMO 3X3 S
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$192.451
$192.451
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.485GHz, 4.9GHz ~ 6GHz |
| Applications | LTE, UMTS, WCDMA, Wi-Fi |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | IP66 |
| Termination | RP-SMA |
| Mounting Type | Ceiling Mount |
| Height (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | Cellular, WiFi |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency (Center/Band) | 2.44GHz, 5.45GHz |
| Power - Max | 10 W |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 2m |
| Return Loss | - |
| Package | Bag |
| Gain | 4dBi, 6dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | 234472 |