TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
234A032-100-0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HEATSHRINK RECT BOOT RA SZ32 BLK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.291" (7.39mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Semi-Flexible |
| Small Recovered Length | - |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 1.661" (42.19mm) |
| Series | Thermofit 234A0 |
| Large Diameter Supplied | 1.661" (42.19mm) |
| Type | Boot, Rectangular - Right Angle, 90° |
| Shell Size - Insert | 32 |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Large Recovered Length | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.551" (14.00mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 234A032 |