TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2356426-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RA REC ASSY 4X4, 92OHM PIR WHISP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$23.4935
$23.4935
10
$19.38855
$193.8855
25
$18.02112
$450.528
50
$17.02704
$851.352
100
$16.654165
$1665.4165
250
$16.529848
$4132.462
500
$15.908434
$7954.217
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 32 |
| Voltage Rating | - |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 0.4A |
| Contact Finish | - |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Backplane |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | STRADA Whisper |
| Number of Columns | 4 |
| Connector Style | Dual Beam, Center |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.154" (3.90mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets and Blade Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Contact Layout, Typical | 16 Differential Pairs |
| Base Product Number | 2356426 |