TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2359422-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NECTOR T, PANEL SOCKET, SCREW, K
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.009
$4.009
10
$3.5739
$35.739
25
$3.55566
$88.8915
50
$3.51918
$175.959
100
$3.172715
$317.2715
250
$3.154456
$788.614
500
$2.917431
$1458.7155
1000
$2.607456
$2607.456
2500
$2.406882
$6017.205
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polycarbonate (PC) |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Screw |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Series | NECTOR T |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | - |
| Housing Color | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Style | Cable/Wire to Cable/Wire |
| Features | - |
| Package | Bag |