WAGO Corporation
Prodotto No:
236-713
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
STACKABLE PCB TERMINAL BLOCK; 2.
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.0735
$1.0735
10
$0.7524
$7.524
25
$0.70148
$17.537
50
$0.63669
$31.8345
100
$0.63384
$63.384
250
$0.53523
$133.8075
500
$0.507072
$253.536
1000
$0.450737
$450.737
5000
$0.366225
$1831.125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Wire Termination | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Operating Temperature | -60°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Electrolytic Copper - Tin Plated |
| Positions Per Level | 1 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | - |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Pitch | - |
| Mating Orientation | 45° (135°) Angle with Board |
| Clamp Material - Plating | Steel - Nickel Plated |
| Features | - |
| Package | Box |
| Current | 15 A |