TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2361492-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PCB ANTENNA,CABLE,MHF,698-2700MH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.68055
$16.8055
25
$1.58536
$39.634
100
$1.35071
$135.071
250
$1.26825
$317.0625
500
$1.109714
$554.857
1000
$0.919486
$919.486
2500
$0.856064
$2140.16
5000
$0.824362
$4121.81
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Applications | LTE, UMTS, WCDMA |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MHF |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| VSWR | 4 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 50mm |
| Return Loss | - |
| Package | Bag |
| Gain | 4dBi, 4dBi, 4dBi |
| Frequency Group | Wide Band |
| Base Product Number | 236149 |