TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2362375-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PCIE GEN4, 64POS ,G/F ,DIP ,2.3M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.785
$9.785
10
$8.84925
$88.4925
25
$8.61536
$215.384
80
$8.2878
$663.024
230
$7.679059
$1766.18357
800
$7.3513
$5881.04
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | Cantilever |
| Termination | Solder |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 11; 21 |
| Series | - |
| Termination Rows | 2 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Package | Tray |
| Card Type | PCI Express™ |