TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2363638-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LUMAWISE ENDURANCE S2 RECEPTACLE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.0035
$10.0035
10
$7.2523
$72.523
100
$5.992315
$599.2315
500
$5.248028
$2624.014
1000
$4.961774
$4961.774
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Number of Positions | 4 |
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Poke-In |
| Mounting Type | PCB |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-20 AWG |
| Series | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | - |
| Housing Color | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Receptacle |
| Style | Board to Cable/Wire |
| Features | - |
| Package | Bag |