TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2363696-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
MULTIFUNCT PUCK ANT CELL/WIFI/GP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.562GHz ~ 1.612GHz, 1.71GHz ~ 3.8GHz, 2.4GHz ~ 2.485GHz, 4.9GHz ~ 6GHz |
| Applications | GNSS, GPS, GSM, LTE, UMTS, WCDMA, Wi-Fi |
| Number of Bands | 5 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Height (Max) | 0.886" (22.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | Cellular, Navigation, WiFi |
| VSWR | 2.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency (Center/Band) | 829MH, 1.587GHz, 2.755GHz, 2.4425GHz, 5.45GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 3m |
| Return Loss | - |
| Package | Bag |
| Gain | 4dBi |
| Frequency Group | Wide Band |
| Base Product Number | 2363696 |