TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2367286-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LTE ANTENNA COTS FPC ASSY 200MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.933
$3.933
10
$3.53495
$35.3495
25
$3.34134
$83.5335
100
$2.895885
$289.5885
250
$2.7474
$686.85
500
$2.465231
$1232.6155
1000
$2.079113
$2079.113
2500
$1.975154
$4937.885
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Applications | LTE, UMTS, WCDMA |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MHF |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.007" (0.19mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| VSWR | 4 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 200mm |
| Return Loss | - |
| Package | Bag |
| Gain | 4dBi, 4dBi, 4dBi |
| Frequency Group | Wide Band |
| Base Product Number | 236728 |