TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2368652-5
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
QSFP-DD-QSFP-DD, 400G, AOC 10M L
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1628.4045
$1628.4045
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Usage | Ethernet |
| Cable Type | Round |
| Number of Positions | 76 |
| Color | Aqua |
| Cable Connectors | QSFP-DD |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | Unshielded |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Length | 32.81' (10.00m) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug to Plug |
| Current - Max/Contact | 2.56 A |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 400Gbps |