TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2369317-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
16G 05FH 8H PLUG AASSY 440POS 8U
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$34.903
$34.903
10
$28.8116
$288.116
25
$26.78012
$669.503
50
$25.30268
$1265.134
100
$24.74864
$2474.864
250
$24.563922
$6140.9805
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 440 |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.293" (7.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2369317 |