TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2372112-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LTE ANTENNA COTS FPC ASSEMBLY 15
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.793
$2.793
10
$2.5061
$25.061
25
$2.36436
$59.109
100
$2.014285
$201.4285
250
$1.891336
$472.834
500
$1.654938
$827.469
1000
$1.37123
$1371.23
2500
$1.276658
$3191.645
5000
$1.229376
$6146.88
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz |
| Applications | Cellular |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MHF |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.007" (0.19mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | LTE, UMTS, WCDMA |
| VSWR | 3 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Cable - 150mm |
| Return Loss | - |
| Package | Bag |
| Gain | 0dBi, 0dBi, 0dBi |
| Frequency Group | Wide Band |