TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2379238-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
NECTOR T, INLINE PIN, SCREW, KEY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.973
$6.973
10
$6.07905
$60.7905
25
$5.91926
$147.9815
200
$5.407258
$1081.4516
400
$5.375271
$2150.1084
600
$5.055311
$3033.1866
1000
$4.511388
$4511.388
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Mating Cycles | - |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polycarbonate (PC) |
| Voltage Rating | 600V |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Screw |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | NECTOR T |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | - |
| Housing Color | Black |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Style | Cable/Wire to Cable/Wire |
| Features | - |
| Package | Tray |