Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
2381 574 11703
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
VARISTOR 27V 30A 0805
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 24.3 V |
| Capacitance @ Frequency | 90 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Obsolete |
| Varistor Voltage (Typ) | 27 V |
| Varistor Voltage (Max) | 29.7 V |
| Series | - |
| Energy | 0.1J |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Maximum AC Volts | 17 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 22 V |
| Current - Surge | 30 A |