TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2388202-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SHIELD FINGER, 3.8MM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5415
$0.5415
10
$0.5035
$5.035
25
$0.5016
$12.54
50
$0.48887
$24.4435
100
$0.419425
$41.9425
250
$0.379354
$94.8385
500
$0.358264
$179.132
1000
$0.314013
$314.013
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | - |
| Plating - Thickness | 12µin (0.30µm) |
| Material | Stainless Steel |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Shield Finger, Pre-Loaded |
| Length | 0.105" (2.66mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Plating | Nickel |
| Height | 0.150" (3.80mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Attachment Method | Solder |
| Width | 0.045" (1.15mm) |
| Base Product Number | 2388202 |