TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2391877-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Z-PACK M.CONN.175P.EON
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.044
$9.044
10
$7.88025
$78.8025
25
$7.67296
$191.824
90
$7.465414
$671.88726
270
$6.967718
$1881.28386
945
$6.552967
$6192.553815
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 175 (125 + 50 Ground) |
| Voltage Rating | 500VAC |
| Contact Finish Thickness | 20.0µin (0.51µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Backplane |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Z-PACK |
| Connector Style | B 25 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |