TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2391879-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Z-PACK/B M-HDR 154P EON
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$12.1885
$12.1885
10
$11.02095
$110.2095
25
$10.7293
$268.2325
90
$10.321218
$928.90962
270
$9.504854
$2566.31058
945
$9.154988
$8651.46366
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 154 (110 + 44 Ground) |
| Voltage Rating | 500VAC |
| Contact Finish Thickness | 31.5µin (0.80µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | CompactPCI P2/P5 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Z-PACK |
| Connector Style | B 22 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |