TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2392181-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Z-PACK 2MM HM TYPE A/B 125P EON
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.1865
$9.1865
10
$8.00375
$80.0375
25
$7.79304
$194.826
90
$7.582368
$682.41312
270
$7.076902
$1910.76354
945
$6.655652
$6289.59114
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 125 |
| Voltage Rating | 500VAC |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Backplane |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Z-PACK |
| Connector Style | AB 25 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |