TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2392196-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Z-PACK 2MM HM TYPE A/B 127P EON
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.2815
$9.2815
10
$8.3923
$83.923
25
$8.17076
$204.269
54
$7.859844
$424.431576
108
$7.282538
$786.514104
270
$7.238154
$1954.30158
972
$6.971727
$6776.518644
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 127 (95 + 32 Ground) |
| Voltage Rating | 500VAC |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | CompactPCI |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | Z-PACK |
| Connector Style | AB 19 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |