TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2392859-1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
Z-PACK A/B REC ASY 125P 2MMHM EO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.412
$10.412
10
$9.41735
$94.1735
30
$9.16845
$275.0535
60
$8.8198
$529.188
240
$8.171938
$1961.26512
450
$8.12212
$3654.954
960
$7.823146
$7510.22016
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 125 |
| Voltage Rating | 500VAC |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | Backplane |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | Z-PACK |
| Connector Style | AB 25 |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |