TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2410329-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CBL ASSY UMCC IPEX PL-PL 7.874"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.653
$1.653
10
$1.51335
$15.1335
25
$1.4687
$36.7175
50
$1.45369
$72.6845
100
$1.349285
$134.9285
250
$1.326922
$331.7305
500
$1.20764
$603.82
1000
$1.08091
$1080.91
2500
$0.998906
$2497.265
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Cable Type | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | UMCC |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 to U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 9 GHz |
| Base Product Number | 2410329 |