TE Connectivity AMP Connectors
Prodotto No:
2411069-4
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CBL ASSY IPEX MHF4L PLUG 7.874"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.988
$0.988
10
$0.9386
$9.386
25
$0.89756
$22.439
50
$0.88502
$44.251
100
$0.773395
$77.3395
250
$0.74442
$186.105
500
$0.703057
$351.5285
1000
$0.607943
$607.943
2500
$0.562448
$1406.12
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | IPEX MHF4L Plug, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | - |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | Cable (Round) |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| Series | - |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| 1st Contact Gender | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | IPEX MHF4L to Cable |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 9 GHz |
| Base Product Number | 2411069 |