Casa / Feed Through Capacitors / 2425-001-X5U0-102MLF
minImg
2425-001-X5U0-102MLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-001-X5U0-102MLF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 200V
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200V
Thread Size -
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient X5U
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2425
Package / Case -
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 1000 pF
Package Bulk
Current 20 A