2425-003-X7R0-101Z
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-003-X7R0-101Z
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 100PF 100V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Voltage - Rated 100V
Thread Size 8-32
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm)
Temperature Coefficient X7R
Series 2425
Package / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 100 pF
Package Bulk
Current 20 A