2425-003-X7U0-100AA
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-003-X7U0-100AA
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 10PF 100V
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance -
Voltage - Rated 100V
Thread Size -
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient X7U
Series 2425
Package / Case -
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 10 pF
Package Bulk
Current 20 A