Casa / Feed Through Capacitors / 2425-003-X7U0-102PLF
minImg
2425-003-X7U0-102PLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-003-X7U0-102PLF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance 0%, +100%
Voltage - Rated 100V
Thread Size 8-32
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm)
Temperature Coefficient X7U
Capacitance 1000 pF
Package Bulk
Current 20 A