Casa / Feed Through Capacitors / 2425-018-X5U0-102AALF
minImg
2425-018-X5U0-102AALF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-018-X5U0-102AALF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance -
Voltage - Rated 200V
Thread Size 8-32
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm)
Temperature Coefficient X5U
Capacitance 1000 pF
Package Bulk
Current 20 A