2425-018-X7R0-470Z
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-018-X7R0-470Z
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 47PF 100V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Voltage - Rated 100V
Thread Size 8-32
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm)
Temperature Coefficient X7R
Capacitance 47 pF
Package Bulk
Current 20 A