Casa / Feed Through Capacitors / 2425-018-X7W0-502PLF
minImg
2425-018-X7W0-502PLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-018-X7W0-502PLF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
In magazzino : 869
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance 0%, +100%
Voltage - Rated 100V
Thread Size 8-32
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm)
Temperature Coefficient X7W
Capacitance 5000 pF
Package Bulk
Current 20 A