Casa / Feed Through Capacitors / 2425-601-X5W0-103ZLF
minImg
2425-601-X5W0-103ZLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2425-601-X5W0-103ZLF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V AXIAL
In magazzino : 395
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss 35dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance -20%, +80%
Voltage - Rated 100V
Thread Size 8-32
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.470" L (4.75mm x 11.94mm)
Temperature Coefficient X5W
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2425
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 10000 pF
Package Bulk
Current 20 A