2430-008-X5F0-102M
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2430-008-X5F0-102M
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200V
Thread Size 6-32
Size / Dimension 0.156" Dia x 0.350" L (3.96mm x 8.90mm)
Temperature Coefficient X5F
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2430
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 1000 pF