Casa / Feed Through Capacitors / 2463-002-X5U0-152PLF
minImg
2463-002-X5U0-152PLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2463-002-X5U0-152PLF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 1500PF 200V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss 22dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance 0%, +100%
Voltage - Rated 200V
Thread Size -
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.155" L (1.90mm x 3.93mm)
Temperature Coefficient -
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2463
Package / Case Axial, Shoulder
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 1500 pF
Package Bulk
Current 10 A