2499-003-U2M0-101K
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2499-003-U2M0-101K
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 500V
Thread Size 12-28
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm)
Temperature Coefficient U2M
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2499
Package / Case Axial, Bushing
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 100 pF
Package Bulk
Current 20 A