Casa / Feed Through Capacitors / 2499-003-U2M0-121KLF
minImg
2499-003-U2M0-121KLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2499-003-U2M0-121KLF
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 120PF 10% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±10%
Voltage - Rated -
Thread Size 12-28
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm)
Temperature Coefficient U2M
Capacitance 120 pF