2499-003-X7R0-101M
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Prodotto No:
2499-003-X7R0-101M
Descrizione:
CAP FEEDTHRU 100PF 250V AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250V
Thread Size 12-28
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm)
Temperature Coefficient X7R
Capacitance 100 pF
Package Bulk
Current 20 A