250-200RM
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
250-200RM
Descrizione:
RF ATTENUATOR 200OHM
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 2 GHz
Series -
Power (Watts) 250W
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 200 Ohms