Casa / Attenuators / 250375-4X50-2
minImg
250375-4X50-2
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
250375-4X50-2
Descrizione:
RF ATTENUATOR 50OHM
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 1 GHz
Series -
Power (Watts) 150W
Attenuation Value -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Bag
Impedance 50 Ohms