Casa / Attenuators / 250375N4Z50-2
minImg
250375N4Z50-2
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
250375N4Z50-2
Descrizione:
RF ATTENUATOR 50OHM
Guida per l'utente
Frequency Range 0 Hz ~ 3 GHz
Series -
Power (Watts) 25W
Package Bag
Impedance 50 Ohms