25XR500KLF
TT Electronics/BI
Prodotto No:
25XR500KLF
Descrizione:
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Guida per l'utente
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 500 kOhms
Series 25
Power (Watts) 0.5W, 1/2W